ליצור חיים שלא צריך חופשה מהם

היי. אנחנו PLUS. חברה לייעוץ ופיתוח ארגוני המתמחה ביישום תפיסות וכלים מבוססי מחקר מדעי מעולם הפסיכולוגיה החיובית ואושר ארגוני.

PLUS היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Woohoo Inc, שמקדמת אושר במקומות עבודה במעל 50 מדינות, וגם שותפה של קפיטליזם קשוב בישראל.

אנחנו מתמחים בהתנעה, ליווי, הנחיה ומדידה של תהליכים המקדמים אושר ארגוני ומציעים סדנאות, הרצאות ותהליכים ארגונים על פי מודל שפתחנו, המתמקד באושר בארבעה מימדים: מנטאלי, פיזי, רגשי וחברתי.

 

אנחנו מאמינים, שכל אדם זכאי להיות מאושר בעבודתו ושאחריותם האישית של עובדים ומנהלים ליצור סביבת עבודה טובה וחיובית, שתורמת לאושר בסביבת העבודה ולשיפור בתוצאות העסקיות ולפרודקטיביות של העובדים.

אנחנו אוהבים את מה שאנו עושים ועושים את עבודתנו באהבה ובתשוקה.

logo_arrow3.png

אורן אפל

אחרי 12 שנים כיועץ ארגוני הקמתי את PLUב-2016 במטרה למקד את העשייה שלי בקידום וטיפוח אושר ארגוני. אני רואה בעבודתי שליחות וזכות להביא את מדעי האושר לעולם העבודה, ללמד עובדים ומנהלים בארגונים כיצד להיות מאושרים יותר בעבודתם ולראות את השיפור בתוצאות, ביחסים, בהנאה ובבריאות.

מה גורם לי אושר בחיים? אני אוהב ללמוד דברים חדשים וללמד דברים שאני אוהב, נהנה להוקיר תודה על הרגעים הקטנים בחיי, לטייל בעולם ולנהל שיחות משמעותיות עם אנשים, ובעיקר עם הבת שלי, נועם. .

מה גורם לי אושר בעבודה? לראות אנשים מרחיבים את אפשרויות הבחירה שלהם ועושים פעולות לקידום האושר האישי שלהם במקום העבודה.

מוטו לחיים: היה השינוי שאתה רוצה להיות בעולם, במחשבות, ברגשות ובפעולות שלך.

המוטו שלי: "הייה השינוי שאתה רוצה לראות בעולם, במחשבות, ברגשות ובפעולות".

 

ד"ר יובל צור

כבר יותר מ- 25 שנה שאני עוסק בהתבוננות ולמידה על אנשים וארגונים, במחקר, ייעוץ ארגוני והוראה, וזה לא משעמם לרגע. פעלתי כטייס מסוקים ויועץ ארגוני בחיל האוויר, השלמתי תואר שני בפסיכולוגיה באונ' ת"א ודוקטורט בביה"ס לניהול באונ' בן גוריון, וכיום אני מרצה במכללה למנהל ובמסגרות חוץ אקדמיות. בעשור האחרון מצאתי כיוון ומשמעות בתחומי הפסיכולוגיה החיובית והמיינדפולנס, והם מהווים את מרכז העניין והעיסוק שלי כיום.

אני מתרגל באופן קבוע מיינדפולנס ומדיטציית ויפאסנה, ומורה למדיטציה, למיינדפולנס ול- MBSR (סדנאות הפחתת לחץ באמצעות מיינדפולנס).

ב- 2016 פגשתי את אורן בדרך הזו, הצטרפתי לחברת PLUS. אני שותף נלהב לחזון של הפצת הגישה של הפסיכולוגיה החיובית ודרך המיינדפולנס מתוך ידיעה ואמונה שהם מיטיבים עם אנשים בחיים ובעבודה, ומטייבים אווירה וביצועים בארגונים. 

מה גורם לי אושר בחיים? קודם כל הנכדה שלי (אין דברים כאלה...) והמשפחה. עוד: הרחבת אופקים, סרט/ספר טוב (באמת), אני חובב ריצה למרחקים ארוכים, כותב פרוזה והגות (בעיקר למגירה), פתוח תמיד ללמוד ומחפש את האתגר הבא.

מה גורם לי אושר בעבודה? לראות את הפסיכולוגיה החיובית והמיינדפולנס בפעולה, לראות איך אנשים לומדים, משנים ומשתנים, וכיצד זה מיטיב עם אנשים, ארגונים וסביבתם.

המוטו שלי: "להתחיל מחצי הכוס המלאה, ולהרבות טוב בעולם".

קרן שמר

אני חיפאית במקור ותל אביבית בנשמה.  ב- 16+ השנים האחרונות עבדתי עם אנשים מכל הסוגים, הדרגים, המדינות והתרבויות במטרה לעזור להם ולארגונים שלהם לייצר ולהתוות תרבות של אושר במקום העבודה, חשיבה יצירתית ויכולת לשנות ולהשתנות. 

אני מרגישה בת מזל שיש לי את האפשרות לפגוש אנשים, לעבוד עם אנשים ולגעת באנשים בעבודה היומיומית, ולעזור להם להתחבר לחשיבות ולמשמעות של מדעי האושר. 

מה גורם לי אושר בחיים? עשייה (לא יודעת לשבת בשקט), אנשים (לבד זה משעמם), ספורט (כמה שיותר סוגים) והמשפחה שלי (קצת קלישאה אבל נכון 😊).

מה גורם לי אושר בעבודה? לראות את הפוטנציאל של אנשים ולעזור להם להיפתח ולגדול. זה לא רק סיפוק, זה מרגש.

המוטו שלי: "למצוא את הטוב בכל סיטאוציה, באנשים ובכלל בחיים".

גלית שפירא וילנאי

מעל לעשור עבדתי בתפקידי ניהול בכירים, בחברות בינלאומיות, בפיתוח תכניות קריירה למנהלים, פיתוח הדרכות והנחייה בארץ ובחו״ל. הניסיון הרב הלימודים האקדמיים בתואר השני, הובילו למיקוד ותשוקה ליצור לעצמי חיים עם משמעות והנאה.

מאז וכעבור כ-7 שנים, אני מאפשרת לאנשים, להגיע אל עבר הגרסה הטובה יותר שלהם, בעבודה ובחיים האישיים, מתוך החוזקות שבהם ושינוי תודעתי דרך חוויה.

תלמידה נצחית ומוקירה תודה, על ההזדמנות להעניק ידע, לחבר בין אנשים, לשלב יחסים ותוצאות, לשם יצירת חווית אושר, הנאה ומשמעות. 

מה גורם לי אושר בחיים?  הרגעים הקטנים עליהם אני עוצרת להודות.  להתלהב ממקומות חדשים, להכיר אנשים מעניינים, ללמוד על תחומים שונים, להיות הכי קרוב למשפחה שלי, לרקוד בעיניים עצומות ולדעת שהכל זמני והכל לטובה. 

 

מה גורם לי אושר בעבודה?

לרקוד בין יחסים לתוצאות, לשחק את החיים ולזרוק את הקוביות עם הזדמנויות שמגיעות, לראות את ״הכוכבים״ בעייני משתתפי הסדנאות ולדעת בוודאות שהצלחתי לשנות.

המוטו שלי: "במקום לחשוב מתי מגיעה החופשה הבאה, כדאי ליצור חיים שלא צריך חופשה מהם".

"כל מדד ארגוני שאנחנו יודעים לבחון, משתפר כשאנחנו במצב חיובי"

 

שון אקור