אושר ארגוני זה לעבוד בעבודה משמעותית

עם אנשים שכיף לי איתם

הייעוד שלנו הוא להפוך ארגונים , מנהלים ועובדים למאושרים יותר ויצרנים יותר על ידי שימוש בכלים,

עקרונות ותפיסות מעולם הפסיכולוגיה החיובית ומדעי האושר. 
אנו מציעים מגוון של סדנאות, חוויות ופעילויות המשפרים את התוצאות העסקיות של הארגון.

logo_arrow4.png

אילו חוויות אנו מציעים? 

ניהול ומנהיגות חיובית

מנהיגות חיובית יוצרת ארגונים טובים יותר מבחינה פסיכולוגית, חברתית וכלכלית. הסדנה מציעה סט של כלים (מבוססי מחקר מדעי), המאפשרים להכשיר ולפתח מנהלים המתמקדים בניהולם במנהיגות חיובית. במהלך הסדנה ילמדו המנהלים איך לשים דגש על מה שעובד, ללמוד (וללמד) מהצלחות, לאבחן חזקות וכישרונות (לפתח אותם), כמו גם ליצור אווירה חיובית ומעצימה בארגון, המייצרת תחושת שייכות וביצועים גבוהים.

 

מחליפים את העדשה

סדנה חוויתית, דינאמית ומעשירה לעובדים בארגון, המבוססת על כלים ותפיסות מעולם הפסיכולוגיה החיובית. מטרת הסדנא היא לחשוף את המשתתפים לתגליות ומחקרים עדכניים מעולם הפסיכולוגיה החיובית ומדעי האושר, ללמד כלים פרקטיים פשוטים ליישום, אשר מאפשרים להתבונן על המציאות מבעד לעדשה החיובית ולחקור את ההשפעה שלה על עולמם של המשתתפים.

 

לפעולה מתוך חוזקה

סדנה הממוקדת בזיהוי והסתכלות על חזקותיהם ועוצמותיהם של העובדים, מתוך הנחה שמיקוד בחזקות מהווה דרך מהנה יותר להתפתחות, שמשיגה תוצאות אפקטיביות לאורך זמן. מטרת הסדנה היא לאפשר למשתתפים לזהות את חמשת החזקות המרכזיות שלהם, להגביר את אופן השימוש בהם, תוך יצירת סיפוק, שמחה ושיפור בהישגים.

 

RECHARGE- מיינפולדנס 

הסדנה מזמינה את המשתתפים לעשות אתנחתא מהמרוץ היומיומי, לעצור ולטעון את עצמם מחדש, לבסס שקט פנימי ולהגביר את היכולת להתמודד עם אתגרים, תוך הפחתת לחץ. מטרת הסדנה היא ללמד ולתרגל טכניקות וכלים של ריכוז (מעולם המיינדפולנס), המייצרים בסביבה הארגונית אנרגיה חיובית, אשר יש בה בכדי להגביר את האפקטיביות, היצירתיות ותחושת המחוברות של העובדים, ולהשפיע על ביצועים עסקיים.

 

לקוחות ממליצים:

הדר בן שושן

 זואטיס

הסדנה היתה מעולה! מאוד נהננו והכי חשוב לקחנו איתנו המון דברים חשובים לעתיד.

רונה נסלרוט

קבוצת תדהר

תודה רבה על סדנת אושר אישי וארגוני מצוינת שהייתה לנו בשבע שעבר. קיבלנו פידבקים מצוינים הן ברמת המרצה  והן ברמת התכנים. העברת הסדנא היתה ממקום אמיתי , כנה , נכון , ואוטנטי והצליחה לגעת באנשים.  

דנה ספדיה

כיל

תודה ענקית על יום מרגש לכלל עובדי משאבי אנוש בכיל ישראל בנושא לפעול מתוך חוזקה.

קיבלנו המון ידע על פסיכולוגיה חיובית ושימוש בחוזקות, תרגלנו, צחקנו, חיברנו, התלהבנו. 

תרגיל הפונצ'ו היה מדהים ומעורר השראה, כולל דמעות בעיניים. 

הסדנה עשתה הרבה "רעש" חיובי במשרדים לקחנו כלים וחומר למחשבה להמשך הדרך.

קרן פרידנרייך

עמיתים

התגובות בכל הדרגים (הרצאה להנהלה הבכירה והסדנאות לעובדים) היו אוהדות מאד – מעבר לתכנים המעניינים והחשובים שפתח בפנינו אורן, נהננו מאד מההנחיה שלו, מהסגנון הבלתי אמצעי, הרותם והמייצר שיח אמיתי. לאורן יש יכולת מאד טובה להתחבר לצרכי המשתתפים ולהתאים את עצמו לעולמם ולמושגים שלהם.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

עוד חוויות:

"אושר ארגוני זה לעבוד בעבודה משמעותית עם אנשים שכיף לי"

PLUS